Новини України та світу

Як перестати соромитися своєї лисини: поради від Супрун

Як перестати соромитися своєї лисини: поради від Супрун

Чоловіче облисіння визначається переважно генетично. Велика кількість чоловічого гормону (тестостерону) не означає більш раннє облисіння і навпаки – мала кількість тестостерону не гарантує повної зупинки втрати волосся.

В.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як перестати соромитися своєї лисини.

Вона радить чоловікам жити щасливо. Повністю поголена голова робить обличчя більш симетричним. А симетрія обличчя з його “типовістю” і гарною шкірою є ознаками привабливості.

Уляна Супрун

“Тому не потрібно, як в старі часи, начісувати довге відрощене волосся на бік і створювати асиметрію. Лікарі, коли до них звертаються пацієнти зі скаргами на алопецію, мають подбати про психологічний комфорт людини. Втрата волосся — це не соромно, не погано, і не треба вважати її причиною всіх бід у житті”.

via GIPHY

При цьому варто берегти шкіру від небезпечного ультрафіолету, яке призводить до фотостаріння шкіри, опіків, навіть алергічних реакцій, а в деяких випадках меланоми чи інших типів раку шкіри. Волосся захищає чоловіків від УФ-променів. Чоловікам з лисиною не варто виходити з дому без головного убору.

Уляна Супрун радить чоловікам регулярно відвідувати уролога. Особливо тоді, коли виникнуть проблеми із сечовипусканням чи ерекцією. Це не залежить від чого, чи є облисіння, чи немає.

Варто також стежити за метаболічним синдромом.

Метаболічний синдром – що це?

Це комплексне порушення обмінних процесів, що виникають в людському організмі. Між метаболічними порушеннями й захворюваннями серцево-судинної системи існує тісний зв’язок. Саме тому на тлі цього синдрому у людини може виникнути інсульт, інфаркт, цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, гіпертонія, тощо.

У чоловіків співвідношення талії до стегон в ідеалі має бути менше, ніж 0,96. Маса тіла має бути пропорційною до зросту — індекс маси тіла має бути в межах 18,5 – 24,9.

Також варто знати рівень глюкози в крові натщесерце, рівень холестерину та ліпопротеїнів.

Уляна Супрун радить дбати, перш за все, про фізичне та психічне здоров’я, а не витрачати численні кошти на дорогі та часто невиправдані способи відновити волосся.

via GIPHY

Джерело Телеканал новини «24»
30.08.2019