Новини України та світу

Як чистити срібло – 5 секретів

Розведіть 1-2 столові ложки соди в 500 мл води і поставте розчин на вогонь. Коли вода закипить, опустіть в неї срібло і шматочок звичайної харчової фольги. Через 10-15 хвилин срібло буде блищати, як нове.

Як чистити срібло – 5 секретів

Замість соди можна використовувати сіль в пропорціях 1 ч. л. на 200 мл води. Однак тоді срібло доведеться замочити у розчині на пару годин або прокип’ятити його протягом 10-15 хвилин.

Спирт

Нашатирний спирт – один із найпоширеніших очищувачів срібла. Для приготування розчину знадобиться 2 ложки нашатирного спирту на літр води. Для посилення ефекту можна додати трохи перекису водню і мила. Опустіть срібні вироби в цю суміш на 15 хвилин, а потім протріть їх ворсистою ганчіркою.

Лимонна кислота

Розведіть 100 г лимонної кислоти в 0,5 літра води і поставте розчин на водяну баню. Опустіть туди срібний виріб і шматочок мідного дроту, кип’ятіть 15-30 хвилин, а потім промийте водою.

Оцет

Підігрійте 6% розчин оцту, змочіть ним м’яку ганчірку і протріть метал.

Зубна паста

Для радикальної чистки срібла знадобиться зубна паста і щітка. Воду краще змішати з нашатирним спиртом і зубним порошком в пропорції 5:2:2. Срібло необхідно протерти цим розчином, а потім промити водою.

До слова, раніше Факти ICTV писали про те, як підготувати своє тіло до весни, як обрати спортзал і тренера.

Джерело ФАКТИ. ICTV
30.09.2019

Close