Новини України та світу

Хто очолить комітети Ради – список

Підготовча депутатська група визначилися з керівниками усіх парламентських комітетів у Верховній Раді IX скликання.

Хто очолить комітети Ради – список

Голова підготовчої депутатської групи, лідер партії Слуга народу Дмитро Разумков оголосив, хто очолить комітети Верховної Ради:

  • Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська (Слуга народу);
  • Комітет з питань аграрної політики та земельної політики – Микола Сольський (Слуга народу);
  • Комітет з питань бюджету – Юрій Аристов (Слуга народу);
  • Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко (Слуга народу);
  • Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондарєв (Слуга народу);
  • Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха (Слуга народу);
  • Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг – Андрій Герус (Слуга народу);
  • Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування – Михайло Радуцький (Слуга народу);
  • Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко (Слуга народу);
  • Комітет з питань євроінтеграції – Івана Климпуш-Цинцадзе (Євросолідарності);
  • Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев (Слуга народу);
  • Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак (Слуга народу);
  • Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях і АР Крим, Севастополя, національних меншин, міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець (самовисуванець);
  • Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко (Слуга народу);
  • Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова (Слуга народу);
  • Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський (Слуга народу);
  • Комітет з питань транспорту та інфраструктури – Володимир Крейденко (Слуга народу);
  • Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко (Слуга народу);
  • Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич (Слуга народу);
  • Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОТЗЖ);
  • Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова (Слуга народу);
  • Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін (Батьківщина).

Джерело ФАКТИ. ICTV
27.08.2019