Новини України та світу

WBC надасть Ломаченку особливий статус

WBC надасть Ломаченку особливий статус

Президент WBC Маурісіо Сулейман розповів, що організація буде вирішувати питання про присудження Василю Ломаченку статусу “франчайзингового чемпіона”. Ломаченко є чемпіоном світу за версією WBC у легкій вазі.

Питання про надання Ломаченку статусу “франчайзингового чемпіона” буде обговорюватися у жовтні.

Ми будемо обговорювати це на конгресі WBC у жовтні. Але, що я точно можу сказати, так це те, що Ломаченко – один з найбільш великих людей у спорті.

У нього була відмінна кар’єра в любителях і поки він добре веде кар’єру в професіоналах. Він став чемпіоном у трьох вагових категоріях, бився і перемагав найкращих. Я пишаюся тим, що він чемпіон WBC,
– розповів Сулейман AB BOXING NEWS.

Василь Ломаченко став чемпіоном за версією WBC в останній день літа. У Лондоні одноголосним рішенням суддів українець переміг Люка Кемпбелла.

Що таке “франчайзинговий чемпіон”?Це не новий пояс і не новий чемпіонат. Це позначення бійця за досить специфічним критеріям – легендарного чемпіона декількох вагових категорій. Першим “франчайзинговим чемпіоном” було названо Сауля Альвареса.

Франшиза – це позначення, яке не підлягає передачі. Якщо інший боксер переможе “франчайзингового чемпіона”, то він не станете ним. “Франчайзинговим чемпіоном” може стати елітний боєць, який відіграє важливу роль у боксі. Цей статус надає боксерська рада WBC. У кожному поєдинку боксер представляє організацію.

Джерело Телеканал новини «24»
30.09.2019

Facebook
Close