Новини України та світу

Всі спроби російських кібератак на українські держоргани під час виборів були локалізовані, – Турчинов

Українська система кіберзахисту готова забезпечити безпеку проведення парламентських виборів

Джерело: 112.ua

Всі спроби російських кібератак на українські держоргани під час виборів були локалізовані, - Турчинов

Незважаючи на кібератаки з боку російських спецслужб, Україні вдалося забезпечити безперебійне функціонування системи “Вибори” та Держреєстру виборців. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, передає його прес-служба.

Турчинов зазначив, що всі запобіжні заходи та координація роботи суб’єктів забезпечення кібербезпеки були досить ефективними для того, щоб вчасно локалізувати всі спроби пробити контур кіберзахисту державних органів.

“Суб’єкти забезпечення кіберзахисту здатні своєчасно виявити, запобігти і нейтралізувати реальні і потенційні загрози кібернетичного характеру в інформаційно-телекомунікаційних системах ЦВК під час наступних парламентських виборів”, – підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, напередодні виборів киберполіція повідомляла, що російські хакерські угруповання, як Fancy Bear, The Shadow Brokers та інші, напередодні виборів активізувалися в українському кіберпросторі. Крім того, СБУ викрила групу хакерів на підготовці втручання в системи органів влади.

Джерело: www.112.ua