Новини України та світу

Володимир Зеленський виступив у Мюнхені: відео

Володимир Зеленський виступив у межах Мюнхенської конференції з безпеки. Під час своєї промови Президент України наголосив, війна триває не просто в Україні, а у Європі.

Володимир Зеленський розпочав дводенний робочий візит до Німеччини, де вперше бере участь в 56 Мюнхенській конференції з питань безпеки.

“Війна в Європі”

Глава держави вважає, що не зовсім некоректно вживати термін “війна в Україні”, натомість потрібно казати “війна у Європі”. При цьому Зеленський заначив, що “вона разом з анексією Криму вже триває стільки ж, як і Друга світова, уявіть собі!”

президент наголосив, що його турбує зменшення уваги до українсько-російського конфлікту.

Це, скажу відверто – небезпечна тенденція. Ми розуміємо, що сьогодні на планеті є чимало гострих проблем і гарячих конфліктів. Але жодне питання не може втрачати актуальність, допоки його не буде вирішено остаточно,
– наголосив він.

Зеленський додав, що вважатиме вирішенням конфлікту той момент, “коли до нас повернуться наші люди і наші території – ми говоримо і про Донбас і про Крим”.

Новина доповнюється… 

Дивіться відео виступу Володимира Зеленського:

Що треба знати про Мюнхенську конференцію з безпеки

Це найавторитетніший міжнародний форум. Коференція об’єднує навіть абсолютно протилежні політичні режими заради пошуку спільних відповідей. Величезну роль грають кулуарні зустрічі та домовленості.

Конференція проходить у столиці Баварії Мюнхені з 1963 року. У 2020 році захід пройде у 56 раз. Триватиме він 14 – 16 лютого. Цього року головними темами стануть конфлікти та роззброєння, питання клімату та охорони здоров’я. Головний профіль конференції – кризовий менеджмент. Наразі є 27 криз, які потребують обговорення.

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close