Новини України та світу

Волкер про вибори в Раду: Виборці проголосували за Україну як частину ЄС і НАТО

За словами спецпредставника США, це були вільні і чесні вибори, які відображають волю українського народу

Джерело: 112.ua

Волкер про вибори в Раду: Виборці проголосували за Україну як частину ЄС і НАТО

Громадяни України на минулих виборах до Верховної Ради проголосували за зміни, реформи, за мир і за Україну як частину ЄС, НАТО і Заходу. Про це на брифінгу заявив спецпредставник США по Україні Курт Волкер, пише “Громадське”.

“Це були вільні і чесні вибори, які дійсно відображають волю українського народу… Саме так і повинна працювати демократія. США повністю підтримують Україну”, – підкреслив він.

Також Волкер розповів, що обговорив з політичними партіями, що пройшли до нового парламенту, судову, земельну і виборчу реформи.

Нагадаємо, сьогодні спецпредставник США також заявив, що в Штатах вже готуються до зустрічі Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

“Звичайно ми хочемо зробити цю зустріч як можна більш продуктивною. Посол Тейлор в тісному контакті працює з командою президента Зеленського, щоб розробити таку повістку дня. Ми не знаємо, яка саме дата зможе спрацювати для графіків обох президентів. Але посол Тейлор цим займається. Я думаю, що незабаром ми дізнаємося”, – заявив він.

Джерело: www.112.ua