Новини України та світу

Влада Лондона заявила на Джонсона до поліції у зв’язку з підозрами у зловживанні владою

Столична адміністрація бажає, щоб правоохоронці перевірили контакти нинішнього прем’єра Великої Британії і підприємниці з США Дженніфер Аркурі

Джерело: 112.ua

Влада Лондона заявила на Джонсона до поліції у зв'язку з підозрами у зловживанні владою

Адміністрація Лондона у суботу, 28 вересня подала до поліції інформацію про ймовірне зловживанні владою з боку прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона під час його роботи на посаді мера британської столиці в 2008-2016 роках. Про це повідомляє Deutsche welle.

Новини за темою: Прем’єр Великої Британії Джонсон і президент Єврокомісії Юнкер згодні на договір про Brexit

Влада Лондона бажає, щоб правоохоронці перевірили контакти нинішнього прем’єра Великої Британії і підприємниці з США Дженніфер Аркурі, оскільки підозрюють, що пов’язані з нею фірми могли отримати субсидії з бюджету столиці в розмірі понад 125 тисяч фунтів стерлінгів.

Новини за темою: Джонсон і Трамп домовилися про укладення торгової угоди до липня 2020 року, – The Sun

Раніше The Sunday Times писало, що Аркурі з Джонсоном товаришували, він відвідував її лондонську квартиру. Вона входила до складу кількох британських торговельних делегацій.

Незалежне бюро з нагляду за діяльністю поліції початоло вивчати ситуацію.

Раніше повідомлялося, що парламентарі Великої Британії готували судові позови на випадок, якщо прем’єр-міністр Борис Джонсон відмовиться відкласти затримку Brexit. 

Джерело: www.112.ua