Новини України та світу

Візит Коломойського в ОП сигналізує, що влада погоджується з діями і заявами олігарха, – Фурса

Візит Коломойського в ОП сигналізує, що влада погоджується з діями і заявами олігарха, - Фурса

Джерело: 112.ua

Візит олігарха Ігоря Коломойського в Офіс президента, де з ним зустрівся не тільки Володимир Зеленський, але і все інше вище керівництво країни, є потужним сигналом того, що влада згодна з тим, що говорить і робить Коломойський. Це також дає олігарху право так говорити і робити надалі, вважає інвестиційний банкір Сергій Фурса, пише uaprom.

За його словами, таким чином влада дала сигнал чиновникам і керівникам держпідприємств про те, хто тепер “їх тато”. Для депутатів це знак голосувати за президентські законопроекти, “переписані з інтерв’ю” олігарха. А для суддів приймати “правильні” рішення у справах “Приватбанку”, вважає Фурса.

“Це сигнал всім іноземним інвесторам. Адже Зеленський зробив фото не з менеджментом Криворіжсталі, на яку наїжджають силовики, а з олігархом, який закликає націоналізувати Криворіжсталь… Це фото дає добро СБУ продовжувати кошмарити найбільшого інвестора, а значить і всіх інших інвесторів теж, аж до перспективних ИТшников”, – пише Фурса.

За його словами, в Україні починається епоха безсоромності: “Високий рейтинг кружляє голови. І тепер ви можете творити що завгодно”.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close