Новини України та світу

Вища ради правосуддя перевірить інформацію про втручання у роботу Шостого апеляційного адміністративного суду

Суддя Епель поскаржилася ВРП та ГПУ на повідомлення, які приходять їй у WhatsApp від нардепа з проханням допомогти у справі

Джерело: 112.ua

Вища ради правосуддя перевірить інформацію про втручання у роботу Шостого апеляційного адміністративного суду

Вища ради правосуддя перевірить інформацію про втручання у професійну діяльність судді Шостого апеляційного адміністративного суду Оксани Епель. Про це повідомляється на сайті відомства.

Новини за темою: Вибори до Ради: ЦВК завершила прийняття протоколів закордонних виборчих дільниць

На особистий номер телефону судді надійшло повідомлення від особи, яка нібито є народним депутатом VIII скликання та кандидатом у народні депутати IX скликання, з проханням “допомогти” у справі.

Зараз у провадженні суду перебуває справа за позовом кандидата у народні депутати від партії “Слуга народу” в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до ОВК з виборів одномандатного виборчого округу про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії.

Новини за темою: Порошенко: На виборах до Верховної Ради ми могли посісти друге місце

Третіми особами, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, є два кандидати у народні депутати.

До початку розгляду судової справи суддя отримала у WhatsApp з невідомого номера повідомлення такого змісту: “Доброго ранку! Сподіваюся, Ви мене пам’ятаєте. Народний депутат 8, і дасть Бог 9-го скликання. Виграв у представниці ЗЕ більше 1000 голосів, потім суд за її поданням на перерахунок по 15 дільницям. І ось сьогодні в 16:00 Ваша трійка розглядатиме її апеляцію. Правова позиція моєї сторони більш ніж обґрунтована. Готовий надати будь-які пояснення. Прошу допомогти”.

В іншому повідомленні, як стверджує суддя, з цього самого номера телефону надійшла копія рішення суду першої інстанції.

Суддя вважає такі повідомлення втручанням в її діяльність щодо здійснення правосуддя та звернулася до Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора з метою вжиття відповідних заходів реагування.

Новини за темою: Порошенко звинуватив поліцію у “роботі проти нього” під час виборів, Аваков говорить, що це брехня

Вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Нагадаємо, 22 липня Центрвиборчком опрацював 100% електронних протоколів із закордонних виборчих дільниць на дострокових виборах до Ради. 

За результатами підрахунку голосів лідирує партія “Європейська солідарність” – вона набрала 29,55%, або 9 тис. 649 голосів. На другому місці “Слуга народу” – вона отримала підтримку 28,13% виборців, або 9 тис. 186 голосів “за”. Партію “Голос” на закордонних дільницях підтримали 19,67%, або 6 тис. 425 виборців.

Інші партії набрали менше прохідних 5%.

Джерело: www.112.ua