Новини України та світу

Вийшов тизер документального фільму про український гурт “ДахаБраха”

Улюбленці Метта Грейнінга і Девіда Бекхема розкажуть про дворічний світовий тур і свою популярність за кордоном

Джерело: 112.ua

Вийшов тизер документального фільму про український гурт "ДахаБраха"

Український гурт “ДахаБраха”, музику якої використовував у своїй рекламі Девід Бекхем і яку любить творець “Сімпсонів” Метт Грейнінг, представила тизер документального фільму про своє дворічне світове турне. Фільм отримав назву “ДахаБраха. Шлях”, а його виробництвом займається компанія Skydivefilm Production, повідомляє видання Styleinsider.

З усіх українських команд етно-хаос-квартет “ДахаБраха” знають за кордоном чи не найбільше. Географія їхніх турів налічує десятки країн, а трек “Шо з-під дуба” потрапив у серіал “Фарго”. На честь 15-річчя команди буде представлений великий документальний фільм.

Головними героями картини є музиканти Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко, Олена Цибульська та Марко Галаневич. “Часто гурт виступає в країнах, де люди вперше бачать і чують щось про Україну. Тому найважливіша місія “ДахиБрахи” – за допомогою музики показувати якою ж насправді є наша країна. Разом з гуртом ми поринемо в мандри магічного створення музики, анімованих спогадів дитинства героїв, але найцікавіше – зазирнемо за куліси яскравих, але водночас непростих буднів артистів”, – сказала режисерка фільму Ганна Корж.

Зйомки картини почалися в листопаді 2018 року по час туру команди по Україні. Зараз його творці працюють над проектом у рамках програми American Film Showсase у Лос-Анджелесі. Дата прем’єри картини поки невідома.

Нагадаємо, восени минулого року вийшов мультфільм за мотивами пісні “ДахиБрахи” “Монах”.

Джерело: www.112.ua