Новини України та світу

Вийшов дубльований трейлер фільму “Сирота Бруклін” з Едвардом Нортоном і Брюсом Віллісом

Нортон виступив також режисером та сценаристом кримінального бойовика

Джерело: 112.ua

Вийшов дубльований трейлер фільму "Сирота Бруклін" з Едвардом Нортоном і Брюсом Віллісом

Трейлер кримінального бойовика “Сирота Бруклін”, що вийшов днями, отримав дубльовану українською мовою версію. Ролик розміщено на Youtube-каналі компанії Warner Bros. Pictures Ukraine, яка займається дистрибуцією картини.

Сценаристом, режисером та виконавцем головної ролі став Едвард Нортон. За сюжетом він грає самотнього приватного детектива Лайонела Ессрога, який страждає на синдром Туретта, тож постійно робить мимовільні рухи та викрикує слова. А ще весь час прокручує і комбінує у голові слова та побачені речі. Одного дня він стає свідком убивства свого друга і наставника Френка Мінни (Брюс Вілліс). Ессрог вирішує знайти убивць. У нього є всього кілька підказок і незвичайна здібність, яка допомагає йому рухатися до мети. Його шлях проходить від просочених джином джаз-клубів в Гарлемі до жорстоких нетрів Брукліна і, нарешті, позолочених залів політичної еліти мегаполісу. Лайонел кидає виклик гангстерам, корупції і найбільш небезпечній людині міста, аби очистити ім’я свого друга та врятувати жінку, яка може стати його власним порятунком.

В український прокат “Сирота Бруклін” вийде 31 жовтня.

Нагадаємо, напередодні вийшов несподіваний трейлер фільму “Ель каміно” від Netflix. Стрічка розповість про події, які трапилися після завершення серіалу “Пуститися берега” з його головним героєм Джессі Пінкменом і його другом Худим Пітом. Центральні ролі у стрічці дістались Аарону Полу та Чарльзу Бейкеру.

Джерело: www.112.ua