Новини України та світу

Відновлений на посаді голова КСУ України Станіслав Шевчук обіцяє нову конституційну реформу

Шевчук обіцяє, що не йтиме на будь-які внутрішні або зовнішні неформальні домовленості за межами порядку денного суду
Відновлений на посаді голови Конституційного Суду України Станіслав Шевчук обіцяє запропонувати конституційну реформу, і не йти на будь-які внутрішні або зовнішні неформальні домовленості за межами порядку денного суду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Перед вами новий Суддя і новий Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, який не піде ні на які зовнішні та внутрішні договорняки, не буде шукати компроміси поза публічним порядком денним і без участі суспільства”, – наголосив глава КСУ.

Він привітав рішення Окружного адміністративного Суду Києва про його відновлення на посаді. Служитель феміди додав, що не міг допустити, щоб судом керували люди, які переслідували дрібні корисливі інтереси та інтереси певних політичних сил, грубо порушували закон і Конституцію.

“Я запропоную нову конституційну реформу, яка створить передумови для ефективної роботи Суду. Я прошу взяти участь у цій роботі юристів, інтелектуалів і всіх компетентних громадян. Рішення повинні прийматися у встановлені терміни, будуть введені єдині транспарентні процедури призначення та імпічменту судді КС”, – зазначив Шевчук.

Нагадаємо, 11 жовтня повідомлялося, що суд задовольнив позов Станіслава Шевчука до КСУ в повному обсязі та допустив негайне виконання рішення в частині його поновлення на посаді судді та голови Конституційного суду України.

Джерело: www.112.ua