Новини України та світу

Відіішенко: День Хрещення Русі – це день торжества єднання церкви і народу

Відіішенко: День Хрещення Русі – це день торжества єднання церкви і народу

День Хрещення Русі – це день торжества єднання церкви і народу. Про це заявив експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Андрій Видишенко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“День Хрещення Русі, який відзначається у нас, в Києві, матері міст руських, офіційно з 1888 року, один із найзнаменніших свят, найважливіший для всіх трьох гілок східнослов’янського православного етносу, для всієї історичної Русі, для всіх наших православних співгромадян. Це день торжества єднання церкви і народу”, – сказав він.

Відішенко також зазначив, що в цьому році збільшило число учасників хресного ходу.

“І дуже знаменним є всеукраїнський хресний хід за світ, у якому в цьому році взяло участь ще більша кількість віруючих, молитвеношествующих. Незважаючи на палюче сонце, з молитвою на устах в ім’я мирного врегулювання у нас сумної ситуації в країні, громадянського конфлікту на Донбасі, в ім’я миру в Україні. І знаменно те, що в цьому році, за даними нашого центру можна чекати до 500 тисяч прихожан тільки в Києво-Печерській лаврі”, – розповів експерт.

112.ua

Нагадаємо, за даними Української православної церкви, 27 липня в хресній ході з нагоди Дня Хрещення Русі брали участь близько 300 тис. осіб. 

Джерело: www.112.ua