Новини України та світу

Від початку бойових дій на Донбасі загинуло понад 200 нацгвардійців

У 2015 році біля ВР загинуло 4 бійці Нацгвардії

Джерело: 112.ua

Від початку бойових дій на Донбасі загинуло понад 200 нацгвардійців

В Україні за останні 5 років при виконанні службових обов’язків загинули понад 200 бійців Національної гвардії. Про це повідомляє МВС України з посиланням на дані командувача Нацгвардією Миколи Балана.

“У Національній гвардії України понад 200 військовослужбовців, загиблих при виконанні службових обов’язків – у зоні проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та під час несення бойової служби на території держави”, – сказав Микола Балан.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року під час несення служби біля будівлі Верховної Ради загинуло чотири нацгвардійці У цей день парламент у першому читанні схвалив президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади. Після цього під будівлею парламенту почалися зіткнення демонстрантів, які виступають проти голосування за даний законопроект, з правоохоронцями.

Унаслідок зіткнень і кинутої в правоохоронців гранати на місці загинув один солдат строкової служби Нацгвардії України, пізніше в госпіталях померли троє гвардійців, які отримали тяжкі поранення. Внаслідок події було госпіталізовано 141 потерпілого, з них 131 людина – правоохоронці.

Джерело: www.112.ua