Новини України та світу

Вибори до Ради: ЦВК завершила прийняття протоколів закордонних виборчих дільниць

Усього за кордоном 102 виборчі дільниці

Джерело: 112.ua

Вибори до Ради: ЦВК завершила прийняття протоколів закордонних виборчих дільниць

Центральна виборча комісія (ЦВК) у понеділок, 29 липня, завершила прийняття протоколів закордонних виборчих дільниць про підсумки голосування на виборах до Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

“… Комісія прийняла, розглянула та оголосила протоколи 27 дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, 29 липня ЦВК прийняла протоколи дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців усіх 102 закордонних виборчих дільниць.

Новини за темою: ЦВК прийняла протоколи з печатками у 197 окружкомів із 199

Нагадаємо, 22 липня Центрвиборчком опрацював 100% електронних протоколів із закордонних виборчих дільниць на дострокових виборах до Ради. 

За результатами підрахунку голосів лідирує партія “Європейська солідарність” – вона набрала 29,55%, або 9 тис. 649 голосів. На другому місці “Слуга народу” – вона отримала підтримку 28,13% виборців, або 9 тис. 186 голосів “за”. Партію “Голос” на закордонних дільницях підтримали 19,67%, або 6 тис. 425 виборців.

Інші партії набрали менше прохідних 5%.

Джерело: www.112.ua