Новини України та світу

Ветеранські простори в регіонах і механізм надання медпослуг: Очільниця МінТОТ Коляда про першочергові завдання

Вчора парламент призначив Оксану Коляду головою Міністерства з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і переселенців

Джерело: 112.ua

Ветеранські простори в регіонах і механізм надання медпослуг: Очільниця МінТОТ Коляда про першочергові завдання

МінТОТ буде працювати над визначенням статусу ветерана і порядку надання соцдопомоги, а також над створенням ветеранських просторів у регіонах. Ці завдання назвала очільниця відомства Оксана Коляда в коментарі телеканалу “112 Україна”.

“Завдання для мене залишились ті, які були до цього часу, тому що в команді міністерства справ ветеранів було зроблено достатньо багато напрацювань, і щодо напрацювань нового закону про статус ветеранів, де б ми визначили чітко, хто, власне, ветеран є в Україні, які пакети соціальні і які сервіси вони мають отримати”, – зазначила Коляда.

МінТОТ разом з МОЗ будуть напрацьовувати механізм оплати додаткових медичних послуг для ветеранів, додала міністр.

“Зараз відпрацьовуємо також ветеранські простори в кожному регіоні, як такий комунікаційний майданчик між державним і недержавним сектором. Такі простори покликані реінтегрувати ветерана і його родину в громаді, повернути до нормального життя”, – пояснила Коляда.

За її словами, на порядку денному також питання вшанування.

“Зараз у нас виникає питання стосовно нових наших функцій, тому, думаємо, яким чином провести аудит діяльності міністерства з тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, і як ми будемо рухатись далі за цим напрямком”, – зазначила Оксана Коляда.

Новини за темою: Новий Кабмін: Міністром з питань ветеранів, ТОТ і внутрішньо переміщених осіб стала Оксана Коляда

Нагадаємо, що в новому Кабінеті міністрів буде об’єднано міністерства з питань ветеранів і тимчасово окупованих територій. Міністром з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб стала Оксана Коляда.

Джерело: www.112.ua