Новини України та світу

Верховний Суд закрив провадження у справі Насірова до ДФС України

Провадження закрито через відсутність компетенційного спору між позивачем та ДФС України

Джерело: 112.ua

Верховний Суд закрив провадження у справі Насірова до ДФС України

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду скасував рішення судів першої і апеляційної інстанцій, якими було задоволено позов Романа Насірова до Державної фіскальної служби України про встановлення наявності та відсутності повноважень позивача як суб’єкта владних повноважень. Про це повідомляється на сторінці Верховного суду в Facebook.

“Провадження у справі № 8260/7320/17 закрито через відсутність компетенційного спору між позивачем та ДФС України”, – зазначається в повідомленні.

Верховний Суд також скасував ухвалу, якою закрито апеляційне провадження у справі за апеляційними скаргами НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України.

Постанова набрала законної сили з дати її прийняття та оскарженню не підлягає.

Новини за темою: Насіров вимагає через суд 1 млн грн компенсації від кардіолога, який на прохання НАБУ свідчив про стан його здоров’я, – Супрун

Нагадаємо, суд скасував рішення судів попередніх інстанцій, які вирішили, що Насіров виконував лише “церемоніальну функцію”, підписуючи незаконні розстрочки по сплаті податків на 2 млрд грн компаніям Онищенка

 
Джерело: www.112.ua

Close