Новини України та світу

Верховний суд відправив справу Насірова до Антикорупційного суду

Суд скасував рішення судів попередніх інстанцій, які вирішили, що Насіров виконував лише “церемоніальну функцію”, підписуючи незаконні розстрочки по сплаті податків на 2 млрд грн компаніям Онищенка

Джерело: 112.ua

Верховний суд відправив справу Насірова до Антикорупційного суду

Верховний суд відправив справу екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова до Антикорупційного суду. Про це повідомляє “Центр протидії корупції”.

“Дворічна історія про “церемоніальні функції” нарешті завершилася. Тепер на Насірова чекає повноцінний судовий розгляд кримінальної справи проти нього в антикорупційному суді”, – прокоментував рішення Верховного суду юрист громадської організації Андрій Савін.

Новини за темою: Насіров через суд просить заборонити Кабміну призначати голову Податкової служби

Касаційний адміністративний суд Верховного суду України під час засідання 26 вересня відхилив клопотання Насірова про усунення зі справи НАБУ і САП, і про передачу справи до іншої палати Вищого суду.

Цей суд скасував рішення судів попередніх інстанцій, які вирішили, що Насіров виконував лише “церемоніальну функцію”, підписуючи незаконні розстрочки по сплаті податків на 2 млрд грн компаніям екс-нардепа Олександра Онищенка.

Новини за темою: Суд зменшив розмір застави екс-голові ДФС Насірову зі 100 млн грн до 36 млн грн

Рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 24 червня Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва, повідомляло видання “Наші гроші”.

Рішення Окружного адмінсуду було ухвалене у листопаді 2017 року. Тоді служителі української феміди дійшли висновку, що Насіров мав повноваження приймати рішення про розстрочення податкового боргу фірмам без обмежень в сумі і в межах одного бюджетного року. При цьому він не повинен був аналізувати фінансовий стан фірм, яким надавалася розстрочка. Суд встановив, що Насіров не міг відмовити в розстрочці за наявності позитивного висновку територіальних органів ДФС. Фактично дане рішення та його підтвердження в апеляції давало змогу Насірову перекласти відповідальність за надання розстрочок компаніям Олександра Онищенка фактично на керівників місцевих Госналоговых інспекцій.

Джерело: www.112.ua

Close