Новини України та світу

Верховна Рада вирішила, хто очолюватиме парламентські комітети

Текст проекту постанови наразі не опубліковано

Джерело: 112.ua

Верховна Рада вирішила, хто очолюватиме парламентські комітети

Верховна Рада погодила перелік голів, перших заступників, заступників голів, секретарів та членів парламентських комітетів, ухваливши проект постанови № 1077.

Онлайн-трансляцію вів телеканал “112 Україна“.

Станом на 21:30 текст проекту постанови не опубліковано.

Новини за темою: Верховна Рада затвердила перелік із 23 комітетів, у тому числі з питань цифрової трансформації

Нагадаємо, 27 серпня підготовча депутатська група визначила керівний склад майбутніх комітетів Верховної Ради IX скликання.

Йшлося про такі призначення:

Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська (“Слуга народу”);

Комітет з аграрної та земельної політики – Микола Сольський (“Слуга народу”);

Комітет з питань бюджету – Юрій Арістов (“Слуга народу”);

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко (“Слуга народу”);

Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондарєв (“Слуга народу”);

Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха (“Слуга народу”);

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг – Андрій Герус (“Слуга народу”);

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький (“Слуга народу”);

Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко (“Слуга народу”);

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом – Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Євросолідарність”);

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев (“Слуга народу”);

Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак (“Слуга народу”);

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях та АР Крим, Севастополя, національних меншин, міжнаціональних відносин – Дмитро Лубінець (самовисуванець);

Комітет з питань цифровий трансформації – Михайло Крячко (“Слуга народу”);

Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова (“Слуга народу”);

Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський (“Слуга народу”);

Комітет з питань транспорту й інфраструктури – Володимир Крейденко (“Слуга народу”);

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко (“Слуга народу”);

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич (“Слуга народу”);

Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОПЗЖ);

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова (“Слуга народу”);

Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”). Окрім того затверджені заступники керівників та секретарів комітетів.

Джерело: www.112.ua