Новини України та світу

Верховна Рада IX скликання вшанувала хвилиною мовчання загиблих під Іловайськом

Хвилину мовчання оголосив спікер парламенту VIII скликання Андрій Парубій

Джерело: 112.ua

Верховна Рада IX скликання вшанувала хвилиною мовчання загиблих під Іловайськом

Верховна Рада IX скликання вшанувала хвилиною мовчання загиблих під Іловайськом. Онлайн-трансляцію веде телеканал “112 Україна”.

“Шановні колеги, сьогодні ми зі скорботою згадуємо наших захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність України. Завдяки їхньому подвигу ми зараз тут у безпеці і мирі маємо можливість спокійно працювати над законами. П’ять років тому регулярні підрозділи армії Російського агресора підступно атакували українських воїнів під Іловайськом”, – сказав спікер парламенту VIII Андрій Парубій.

Він підкреслив, що цей військовий злочин доведено, тож покарання буде невідворотним.

“Україна пам’ятає трагічні і водночас героїчні сторінки своєї історії. Берестечко, Крути, Іловайськ, аеропорт, Дебальцево… Так у запеклій безкомпромісній боротьбі творилась наша незалежність. Будемо гідними полеглих лицарів України. Вічна пам’ять і слава нашим героям. Оголошую хвилину мовчання”, – зауважив Парубій.

Відповідно до оновлених даних Генштабу, на Донбасі в боях за Іловайськ у серпні 2014 року загинули 220 військовослужбовців Збройних сил України, ще 40 зникли безвісти, 13 бійців досі в полоні у бойовиків.

Ці цифри не враховують загиблих з добровольчих підрозділів МВС України, які воювали в Іловайську в серпні 2014 року разом з армією.

Джерело: www.112.ua