Новини України та світу

Вбивство Іллі Обіхода: В МВС відпрацьовують кілька версій, в тому числі – роботу на виборах

Розслідування цієї справи перебуває на особистому контролі керівництва Нацполіції

Джерело: 112.ua

Вбивство Іллі Обіхода: В МВС відпрацьовують кілька версій, в тому числі – роботу на виборах

Правоохоронці відпрацьовують кілька версій вбивства 23-річного Іллі Обіхода, тіло якого було виявлено 26 липня в Малинському районі Житомирської області. Про це повідомляє прес-служба МВС.

“Зараз відпрацьовується кілька версій, в тому числі, озвучені в ЗМІ, про причетність загиблого до кримінальних розбірок, виборчих перегонів, особисті неприязні відносини тощо”, – сказано в повідомленні.

У МВС зазначили, що на даний момент посилена слідчо-оперативна група відпрацьовує зібрану на місці події і в ході першочергових заходів інформацію про загиблого.

“Це години записів камер відеоспостереження, це встановлення подій з максимальною деталізацією останніх днів життя загиблого, це відпрацювання його контактів і знайомих та ще ряд слідчо-розшукових заходів публічного і негласного характеру. До заходів залучені працівники підрозділів карного розшуку, стратегічних розслідувань та інших підрозділів кримінальної поліції НПУ”, – розповіли в МВС.

Нагадаємо, тіло 23-річного жителя Коростеня Іллі Обіхода (прізвисько – “Француз”) було знайдено в лісі в Малинському районі Житомирської області 26 липня.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за ст. 115 (умисне вбивство) КК.

В ЗМІ писали, що Обіход пропав 28 червня після того, як допоміг супротивникам нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського, який балотувався в 64-му виборчому окрузі, підібрати клонів-однофамільців – Михайла і Івана Пашинских.

Пашинський свою причетність до вбивства Обіхода заперечує.

Джерело: www.112.ua