Новини України та світу

Василь Ломаченко – Люк Кемпбелл: Прогноз букмекерів на бій

Дивимося, що кажуть букмекери про сьогоднішній бій

Джерело: 112.ua

Василь Ломаченко – Люк Кемпбелл: Прогноз букмекерів на бій

Сьогодні в Лондоні в бою за вакантний титул чемпіона світу за версією WBA зійдуться чемпіон Олімпіади-2012 Люк Кемпбелл і тріумфатор Ігор у 2008 і 2012 роках Василь Ломаченко.

“На папері” українець занадто крутий на фоні суперника. Букмекери не дають британцеві практично жодного шансу. Ставка на перемогу Ломаченко мінімальна – 1.06. Якщо Кемпбеллу вдасться створити сенсацію і виграти цей бій, то можна підняти в 9 разів поставленого. 

Враховуючи стилістику обох боксерів, не варто очікувати, що Ломаченко та Кемпбелл пройдуть повний бій. Швидше за все, ми побачимо традиційні перші раунди розвідки від Ломаченко, можливо кілька сюрпризів зможе піднести Кемпбелл. Але після 3-4 раунду темп дій українця повинен піднятися і британець почне багато пропускати. А ті, хто багато пропускає від Ломаченко, в рингу живуть недовго. Так, на перемогу Ломаченко нокаутом або відмовою суперника коефіцієнт становить 1.40. Можна ризикнути і поставити на перемогу в конкретних раундах. Коефіцієнт на перемогу Ломаченко нокаутом в 4-6 раундах становить 4.90, а в 7-9 раундах – 3.20.

Новини за темою: Василь Ломаченко – Люк Кемпбелл: Онлайн-трансляція бою за пояси WBC, WBА і WBО

Нагадаємо, онлайн-трансляція бою Василь Ломаченко – Люк Кемпбелл розпочнеться на нашому сайті о 23:00.

З більш детальним розбором сьогоднішнього бою в Лондоні можна ознайомитися в нашому анонсі на поєдинок. 

Джерело: www.112.ua