Новини України та світу

ВАКС почав розгляд справи щодо колишніх чиновників “Укрзалізниці”

Екс-чиновники звинувачуються в заподіянні збитків на суму близько 27 млн гривень

Джерело: 112.ua

ВАКС почав розгляд справи щодо колишніх чиновників "Укрзалізниці"

Вищий антикорупційний суд України почав розгляд справи колишніх чиновників “Укрзалізниці”, які завдали збитки на суму близько 27 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

“У середу, 25 вересня 2019 року, у Вищому антикорупційному суді з участю прокурорів САП відбулося підготовче судове засідання у справі про обвинувачення колишніх виконуючого обов’язки начальника і начальника одного з відділів філії “Центр управління промисловістю” ПАТ “Укрзалізниця” у зловживаннях, які завдали майже 27 млн гривень збитків”, – сказано в повідомленні.

В САП повідомляють, що на засіданні колегія суддів ВАКС розглянула і задовольнила клопотання сторони захисту про перенесення розгляду у зазначеному виробництві.

Наголошується, що в рамках досудового розслідування встановлено, що в кінці 2015 року в.о. начальника філії “ЦУП” вступив у змову з начальником шпального відділу, без проведення відповідних тендерних процедур, уклав з ЗАТ “Коростенський завод залізобетонних шпал” фінансово-господарські операції в інтересах низки приватних товариств.

В подальшому на виконання цих угод було витрачено грошові кошти ПАТ “Укрзалізниці” в сумі 152 млн грн, з яких майже 27 млн грн безповоротно вибуло з активів підприємства оскільки їх предметом була закупівля метизної продукції за цінами, які більше ніж на 30% вище ринкових.

Новини за темою: До ВАКС буде скеровано понад 3 тис. справ із місцевих судів, – Танасевич

Дії колишніх чиновників інкримінуються по ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Раніше повідомлялося, що ВАКС узяв під варту з правом на внесення застави керівника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області.

Джерело: www.112.ua

Close