Новини України та світу

Вадим Рабінович: Поїхали в Москву – кримінальна справа, розмова про мир – кримінальна справа, полонених звільнюємо – кримінальна справа. Та ви що, здуріли всі?

Вадим Рабінович: Поїхали в Москву – кримінальна справа, розмова про мир – кримінальна справа, полонених звільнюємо – кримінальна справа. Та ви що, здуріли всі?

Джерело: 112.ua

А адже добре, що йдуть ось ці морди. Добре, що не всіх ми побачимо в новій Верховній Раді. Хоча, я дивився, по мажоритарних округах зараз багато хто з них знову перемагають – ну, це вибір народу. У будь-якому випадку, я думаю, що такої антинародної Ради, яка не прийняла жодного закону на користь народу України, не було ніколи. Я дуже хочу, щоб ми такої дурості не зробили в новій Верховній Раді. Я хочу, щоб ми, коли хочемо змінити країну, розуміли одне: міняти треба не шило на мило і не мило на шило. Міняти треба розум на розум. Не було розуму – давайте додамо. Ще не працює – ще додамо.

Ми проголосували за Зеленського, і я в тому числі, для того, щоб змінити свою країну. Ми правильно зробили, ми прибрали одну з найбільш одіозних особистостей нашої історії, це Порошенко, який вів нас до загибелі. Сьогодні, на жаль, Зеленський дуже швидко перетворився в Порошенка: переслідуються телеканали, миру не буде, нічого не буде. Ми хоч в Москву з’їздили, навчили його, що хоч треба подзвонити Путіну, і то добре, слава Богу, він зрозумів, що зовсім справи не дуже.

У будь-якому випадку, я хочу вам сказати. Я зараз про себе, якщо можна. Я пройшов цю Раду, ні разу не проголосувавши за ці кримінальні режими Яценюка, ні за бюджети Гройсмана. Я жодного разу не підтримав їх ні за які погрози, ні за гроші, ні за що, ні одного закону, який йшов проти народу України, я не підтримував. Я хочу вам сказати, що сьогодні ми створили ту силу, яка, напевно, не ідеальна, але найкраща для того, щоб встановити мир. Ми абсолютно не ідеальні, але кращі для того, щоб встановити нормальні тарифи. І, думаю, що ми не ідеальні, але кращі для того, щоб допомагати країні розвиватися демократичним шляхом. І те, куди ми йдемо – це більша Європа, ніж те, куди вони ведуть. В Європі не закривають канали, не залякують журналістів. В Європі президент не кричить якомусь чиновнику “пішов”, а потім каже “я зателефоную голові СБУ”.

Я хочу нагадати панові Зеленському, що ще короткий проміжок часу тому він говорив, що не буде більше ніяких дзвінків, і відразу все змінилося, і одразу всі стали чортами, і одразу всі стали поганими. І ми йдемо в НАТО, МВФ. Дорогі друзі, ми повинні з вами, пам’ятаючи цю Раду, думати про завтрашній день. Ми, бачачи цю Раду, повинні бачити завтрашній день, нормальний день. Треба проголосувати за нормальний мир, за нормальні тарифи, за життя в нашій країні. Ми всі поділилися на дві частини – ті, хто проти життя, і ті, хто за. Давайте виберемо життя.

Я вранці їхав на роботу, подивився чудовий ролик партії пана Порошенка, і мене він дуже обрадував, мені так сподобався цей лозунг, в якому він назвав своїх головних ворогів, і в особі ворогів я побачив себе. Це здорово, якщо я ворог Порошенка, якщо він це визнає, це чудово. Потім, дивлюся, новий президент теж мене почав згадувати. Ну, ось вони з Порошенком і об’єдналися: Зеленський і Порошенко – брати навік.

Я взяв всі виступи Порошенка за останні два роки, і перші виступи Зеленського по зовнішній політиці і щодо відносин з Росією, і побачив, що, напевно, їм пише один і той же автор. У вухо вкладає, напевно, ось цю штуку. Я сьогодні бачив, як один з головних радників президента сказав, що російську мову треба перейменувати в український, українську в російську, Росію в Московію, це один з найголовніших людей, які радять Зеленському. Вони пропонують зробити націнку нам на 20% за російську мову.

Я думаю, обмануті люди, і я теж, адже я голосував, але ми повинні швидше приймати рішення, швидше бачити ці зміни, які є в країні. Є інші партії на нашому фронті. Світ, тарифи, в першу чергу – це шостий номер у виборчому бюлетені “Опозиційна платформа – За життя”. Не плутайте мир і війну, зраду і нормальну роботу. Нормальна робота – це номер шість.

Тому я хочу вам сказати, до побачення Рада, до побачення, наша неласкава Рада, повертатися не треба, йди в свій ліс. Я хочу, щоб ми з новою Радою, з новим життям почали будувати країну. Треба припинити приймати закони задля будь-яких гасел. Треба нормально будувати країну, тому що коли ми обернемося вправо і вліво, ми побачимо, що всі наші сусіди, на відміну від зубожілого народу України, процвітають. І Польща, і Угорщина, і Румунія, і Білорусь, всі навколо. Одні ми приречені на вічну війну, вічні крики, вічне це…

Я хочу дати пораду новому президенту, я розумію, що він не чує, але я дам пораду: посади людей за стіл разом, ми за це голосували, посади опозицію, не опозицію. Послухай. Почитай хоча б мирний пан, який ми пропонуємо, просто почитай. Якщо не вмієте читати – нехай в усній формі розкажуть, але для того, щоб заперечувати, хоча б почитайте, скажіть, що саме вам в цьому плані не подобається.

Розмовляю з лідерами опозиції в залі, що не подобається в мирному плані Медведчука, який сьогодні прийнятий усіма сторонами? “Не подобається назва плану”. Якого? Мир вам не подобається? Чи Медведчук не подобається? При чому тут Медведчук? Не подобається прізвище – не звертайте уваги. План подобається? “План не читали”. Чому? Тому що мир не потрібен. Скажіть, що не подобається в наших пропозиціях щодо тарифів – знизити з завтрашнього дня на 25% тарифи для українців? Чим вам погано? Що тут не патріотичного? “Не можемо”. Чому? “Та хай платять, зате ми будемо за війну”. І ми ось це все знову терпимо, знову слухаємо.

Поїхали в Москву – кримінальна справа, поговорили щодо тарифів – кримінальна справа, розмова про мир – кримінальна справа, полонених міняють – кримінальна справа. Та ви що, здуріли всі? Ця нова влада співала разом з Порошенком.

Дорогі друзі, ми з вами не просто йдемо на нові вибори і не просто сьогодні прощаємося з цією Радою. Ми повинні сьогодні попрощатися з нашим минулим. З минулим, в якому з патріотичними гаслами обдирають цю Україну, грабують її, занурюють нас у війну, наживаються на цій війні. Ні один Свинарчук не сидить, ні один Порошенко не сидить, посадок немає, зате кримінальні справи щодо журналістів є, канали закриваються, вчора заява Луценка, що, якщо ви покажете фільм, який зайняв перше місце на найбільшому міжнародному фестивалі, то ми порушимо кримінальну справу. Що ж ви, гадюки, робите? Куди ви заганяєте нас, в Північну Корею? Взагалі в якісь дрімучі нетрі – це не Європа і навіть вже не Азія. В Європу вони вже не йдуть, тому що Європа їх образила, бачте. На схід вони не йдуть давно. А куди ви йдете? На які букви ви йдете, паразити?

Люди, у нас залишився буквально тиждень до того, як ми виберемо війну чи мир, нам залишився один тиждень до того, як ми виберемо розруху і продовження ось цієї маячні або ми, нарешті, візьмемося за голову, подивимося в холодильник, подумаємо про себе, про свою сім’ю, і проголосуємо за мир і за життя. Шостий номер у бюлетені – це нормальне життя країни.

Вадим Рабінович

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику “Думка”, ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]


Джерело: www.112.ua