Новини України та світу

Вадим Рабінович: Не буде свободи слова – Україна ніколи не підніметься з колін

Вадим Рабінович: Не буде свободи слова - Україна ніколи не підніметься з колін

Народний депутат України, співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович прокоментував рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення позбавити телеканал “112 Україна” ліцензії.

Джерело: 112.ua

“Сьогодні на наших очах методично знищують свободу слова, виконують розпорядження Банкової по знищенню телеканалів NewsOne, “112 Україна” і ZIK, і робиться це тільки тому, що там висловлюють іншу думку, – заявив політик. – І тут справа зовсім не в тому, що у багатьох членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення немає повноважень, тому що закінчився термін дії їх повноважень. Ми все одно знаємо, хто вони такі і кому вони служать…”.

“Ця неповноважна, “обрізана” рада, де 9 з 10 членів працюють ще з часів Порошенка, боячись за свої “п’яті точки”, винесли рішення позбавити ліцензії найпопулярнішого інформаційного каналу – “112 Україна”. У всіх цивілізованих країнах ця подія послужила б поштовхом для найбільшого інформаційного вибуху, а в Україні всі мовчать, тому що звикли до беззаконня. І ця влада, цей склад Нацради продовжують цю практику!”, – обурився Вадим Рабінович.

“Якщо вони не розуміють по-російськи, то скажу по-українськи: “Сьогодні, зараз вони знищили свободу слова. Вони – гідні нащадки Геббельса” – заявив народний депутат, нагадавши при цьому, що “подібні дії ще ніколи не приносили користь владі – вони думають, що закривши рот каналам, люди перестануть бачити злидні, відсутність миру в країні, економічну розруху?..”

Вадим Рабінович також передав “привітання Нацраді, прізвища членів якої ми ще згадаємо в кримінальних справах, і нехай вони це пам’ятають”. “А ми повинні пам’ятати, що якщо не буде свободи слова, то ми ніколи не побачимо, як Україна піднімається з колін”, – упевнений він.

Співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” запевнив, що очолювана ним політична сила “обов’язково буде реагувати, щось робити – ми будемо ініціювати відповідні слухання в Європі”.

Разом з тим він нагадав, що “український парламент захоплений більшістю, яка представляє нинішню владу – ми віддали всю владу більшості, яка сьогодні вбиває свободу слова, і ми можемо в Раді тільки говорити, а впливати не можемо”.

“Тому ми повинні самі організовуватися – Верховна Рада, де сидить стадо, яке не знає, за що воно голосує, нам не допоможе… Адже Рада не позбавила нинішній склад Нацради повноважень, тому що ці члени – слухняні, спокійно позбавляють канали ліцензій. Вони підходять новій владі ще більше, ніж старій. Щодо них ведуться дві кримінальні справи, ДБР розслідує справу щодо 100 млн, люди незаконно дупи посадили в крісла членів ради – все це сприяє прийняттю рішень, спущених ним зверху”, – обурився Вадим Рабінович.

Прокоментував народний депутат і відсутність представників радикальних груп на сьогоднішньому засіданні.

“Радикали були відсутні, тому що вже знали результат сьогоднішнього засідання Нацради. Вони вчора написали: “Нас не буде. Нас спалили”. Так ми давно спалили і вас, і цей балаган під назвою “Національна рада з питань телебачення і радіомовлення!” – заявив Вадим Рабінович.

Звернувся народний депутат і до українців: “Дорогі друзі, наша економіка в занепаді і кожен раз нам кажуть, що її “з’їли “попередники”. У нас немає нормальних законів, і в цьому теж винні “попередники”. І ось сьогодні у нас намагаються забрати останнє – свободу слова. Якщо ми сьогодні не захистимо канали від поплічників минулої влади, то ми гідні такого життя…”

Проте Вадим Рабінович вірить, що “в нашій країні багато хто розуміє ситуацію, а прізвища членів Нацради будуть вписані чорною фарбою в історію свободи слова в Україні”.

“Якщо вони (влада – ред.) думають, що таким чином ми станемо європейською країною, то вони помиляються і всі їх “дуті” рейтинги впадуть в одну хвилину, якщо вони підуть цим шляхом. А вони їй вже пішли…”- резюмував співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя”.

Джерело: www.112.ua

Close