Новини України та світу

В ході протестів у Судані снайпери застрелили 5 студентів

Внаслідок цього опозиція закликає до нових демонстрацій

Джерело: 112.ua

В ході протестів у Судані снайпери застрелили 5 студентів

Внаслідок протестів молоді у Судані 29 липня снайпери застрелили 5 студентів, багато людей отримали поранення. Про це повідомляє Anadolu Agency.

Зазначається, що снайпери, який поки не ідентифікували, стріляли по активістам у місті Ель-Обейд у штаті Північний Кордофан.

Новини за темою: У Судані підбили підсумки насильницьких розгонів мітингів: загинуло майже 90 осіб

Суданські ЗМІ повідомляють, що молодь вийшла на вулиці з вимогою покращення умов життя і зниження цін на хліб і пальне. За словами губернатора Кардофану, акція протесту молоді перестала бути мирною, коли невідомі зловмисники спровокували напад на відділення банків. Тоді поліцейські змушені були відкрити вогонь.

Внаслідок демонстрацій губернатор провінції ввів комендантську годину і зупинив заняття в освітніх закладах, а також створив комітет з розслідування цих подій.

Новини за темою: У Судані офіцери намагалися здійснити держпереворот

Опозиційне об’єднання “Сили за свободу і демократію” закликало людей до нових демонстрацій після загибелі студентів. Опозиція вимагатиме передати владу громадянським силам, зупинити застосування зброї у всіх містах і селах і забезпечити безпеку демонстрантів.

Нагадаємо, що протести в Судані почалися 11 квітня, після переходу влади до Вищої військової ради і затримання президента Омара аль-Башира, якого взяли під варту. Під час розгону мирного мітингу в Хартумі на початку червня загинуло майже 120 осіб.

Новини за темою: Військовики та опозиція в Судані досягли угоди про розподіл влади

Джерело: www.112.ua