Новини України та світу

В УПЦ створили комісію з питань полонених і звільнення ув’язнених

На Синоді відзначили важливість обміну полонених “всіх на всіх”

Джерело: 112.ua

В УПЦ створили комісію з питань полонених і звільнення ув'язнених

Священний Синод Української православної церкви створив комісію з питань полонених і звільнення ув’язнених, які перебувають на території Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба УПЦ.

“Священний Синод підтримав ініціативу Блаженнішого Митрополита Онуфрія по відновленню процесу обміну полоненими, звільнення ув’язнених і встановлення миру на Донбасі. Члени Синоду наголосили на важливості обміну полоненими у форматі “всіх на всіх”, – повідомляє Синод УПЦ.

Новини за темою: Еладська Православна Церква не стала визнавати Православну Церкву України

В ході засідання була створена Комісія з питань полонених і звільнення ув’язнених, в яку увійшли Преосвященний архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент; Преосвященний єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської Митрополії та протоієрей Владислав Діханов, голова Синодального відділу Української православної церкви з соціально-гуманітарних питань.

Відзначимо, 15 липня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся з проханням до Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила сприяти помилування і звільнення всіх українських полонених.  Також, Онуфрій направив лист президенту України Володимиру Зеленському з проханням про відновлення процесу обміну полонених, і помилування полонених, які перебувають на території України.

Нагадаємо, 27 червня, в центрі столиці в хресній ході з нагоди Дня Хрещення Русі участь взяли близько 300 тис. осіб. Також зазначалося, що серед паломників були не тільки українці, але й представники інших помісних православних церков.

Джерело: www.112.ua