Новини України та світу

В Україні залізна дорога вже зношена, – Гончарук

Кабмін вивчає питання щодо якості роботи “Укрзалізниці”

Джерело: 112.ua

В Україні залізна дорога вже зношена, - Гончарук

Залізна дорога перебуває у вкрай поганому та зношеному стані. Про це під час брифінгу, який транслювали в ефірі “112 Україна” заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. 

Він заявив, що критичний стан залізної дороги пов’язаний із корупцією. 

“Я не буду зараз описувати масштаби трагедії, ми розбираємося детально з тим, що там відбувається, але стан її критичний, ну, дуже поганий, справді. Це в тому числі і через корупцію тотальну, і через те, що там окремі групи впливу заробляють на тендерах, окремі групи впливу ручками, у ручному режимі, відправляють кудись локомотиви там у своїх інтересах, ну, тобто, там дуже багато роботи”, – сказав Олексій Гончарук. 

Гончарук стверджує, що в Україні майже щодня горять локомотиви. Тому уряд вирішив перевірити та вивчити питання щодо роботи “Укрзалізниці”. Прем’єр-міністр пообіцяв найближчим часом дати оцінку.

Раніше повідомлялося, у Дніпропетровській області на ходу зайнялася електричка. Відомо, що пасажири їхали до Дніпра в той момент, коли на півдорозі зайнялася електричка. За інформацією очевидців, система пожежогасіння не спрацювала. Люди почали вистрибувати з вагонів. 

Джерело: www.112.ua

Close