Новини України та світу

В Україні упродовж року відкрили 189 провадження за статею “торгівля людьми”

Правоохоронці встановили 159 осіб, причетних до таких порушень

Джерело: 112.ua

В Україні упродовж року відкрили 189 провадження за статею "торгівля людьми"

В Україні упродовж року відкрили 189 проваджень за фактами торгівлі людьми. Про це повідомила прес-служба Національної поліції.

Поліцейські підрозділу по боротьбі з торгівлею людьми упродовж поточного року зареєстрували 189 кримінальних правопорушень за статтею 149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. З них 91 випадок – трудова експлуатація, 69 – сексуальна експлуатація, 25 фактів втягнення у злочинну діяльність, а також по 2 факти торгівлі дітьми та сурогатного материнства.

Правоохоронці встановили 159 осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень зазначеної категорії та повідомили їм про підозру. Досудове розслідування завершене у 94 кримінальних провадженнях цієї сфери.

Також на сьогодні вже 205 громадянам надано статус потерпілих в кримінальних провадженнях. Серед них 123 – чоловіки, 78 – жінки, 2 неповнолітніх та 2 малолітніх.

Крім того, за п’ять місяців 2019 року поліцейські викрили 16 організованих груп, які діяли у сфері торгівлі людьми. Відносно 15 співучасників цих угруповань наразі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Новини за темою: Найпоширеніші міфи про торгівлю людьми

Нагадаємо, восени 2018 року повідомлялося, що за роки незалежності України понад 200 тис. українців стали жертвами торгівлі людьми.

Джерело: www.112.ua