Новини України та світу

В Румунії кандидатом в прем’єр-міністри висунули в.о.міністра фінансів

Протягом наступних десяти днів він має сформувати перехідний уряд, який, як планується, працюватиме до проведення намічених на листопад цього року парламентських виборівПрезидент Румунії Клаус Йоганніс висунув кандидатуру тимчасово виконуючого обов’язки міністра фінансів Флоріна Кицу на посаду прем’єр-міністра країни. Про це повідомляє DW. 

Згідно зі зробленою заявою Йоганніса, Кицу протягом наступних десяти днів має сформувати перехідний уряд, який, як планується, працюватиме до проведення намічених на листопад цього року парламентських виборів. Після цього перехідний кабінет має бути затверджений румунським парламентом.

“Я хочу швидко вивести ситуацію з нинішнього глухого кута, мій кандидат на пост прем’єр-міністра – міністр фінансів. Сподіваюся, що він скоро представить склад уряду спільно з програмою дій кабінету міністрів та подасть її на розгляд законодавцям”, – сказав Йоганніс.

Нагадаємо, 5 лютого румунський парламент висловив вотум недовіри уряду меншості на чолі з прем’єр-міністром Людовіком Орбаном, який пробув на цій посаді лише три місяці. Голосування щодо цього ініціювала опозиція.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close