Новини України та світу

В РНБО обговорили питання фінансування сектору безпеки і оборони України у 2020 році

“Суспільство і Президент України очікують серйозних реформ у сфері безпеки і оборони, які повинні знайти відображення в наступному році”, – Данилюк

Джерело: 112.ua

В РНБО обговорили питання фінансування сектору безпеки і оборони України у 2020 році

Рада національної безпеки і оборони під керівництвом Секретаря Олександра Данилюка обговорили питання фінансування сектору безпеки і оборони України на 2020 рік. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

На нараді Данилюк підкреслив, що його підходи залишаються незмінними. Він хоче, щоб гроші, які виділяються з держбюджету, використовувалися ефективно і відповідали потребам.

“Витрати не повинні бути збільшеною проекцією попередніх років. Суспільство і Президент України очікують серйозних реформ у сфері безпеки і оборони, які повинні знайти відображення в наступному році, зокрема в бюджеті”, – підкреслив Секретар РНБО.

Новини за темою: В Одеській обл. відбулися випробування ракет “Вільха” зі збільшеною дальністю ураження, – РНБО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що команда президента України Володимира Зеленського готує пакет законопроектів, які повинні реформувати Службу безпеки України. Реформа передбачає посилення департаменту контррозвідки, а також скасування додаткових функцій відомства, які стосуються економічної сфери та боротьби з корупцією.

Джерело: www.112.ua