Новини України та світу

В Одеській області відбулись випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню “Вільха-М”

РНБО ухвалила ряд рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракеи

Джерело: 112.ua

В Одеській області відбулись випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню "Вільха-М"

На півдні Одеської області успішно відбулися випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню “Вільха-М” зі збільшеною дальністю ураження. Про це повідомив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос після завершення випробувань, йдеться на сайті РНБО.

Кривонос зауважив, що Рада національної безпеки і оборони України ухвалила ряд рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.

Новини за темою: Модернізований БТР-50 від “Заводу ім. Малишева” пройшов чергові випробування

“Вільха-М” – розробка конструкторів державного підприємства “Державне Київське конструкторське бюро “Луч” у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво зазначених ракет здійснюватиметься в Україні за замкненим циклом.

Новини за темою: В Україні здійснили випробування ступеня ракети-носія “Циклон-4”

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про проведення модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню “Вільха”. Попередні випробування підтверджували відповідність характеристик виробу заданим у тактико-технічному завданні.

Новини за темою: Пентагон уперше провів випробування забороненої раніше договором крилатої ракети

Джерело: www.112.ua