Новини України та світу

В Мукачево, на окрузі № 69, де лідирує Балога, ЦВК скасувала перерахунок голосів

Окружком зобов’язаний невідкладно встановити підсумки голосування і доставити протокоты до ЦВК

Джерело: 112.ua

В Мукачево, на окрузі № 69, де лідирує Балога, ЦВК скасувала перерахунок голосів

Центральна виборча комісія вирішила скасувати повторний перерахунок голосів на окрузі №69, у Мукачевому, де, за результатами обробки 100% електронних протоколів лідирує Віктор Балога, висунутий партією “Єдиний центр”. Про це стало відомо із повідомленні прес-служби ЦВК у Facebook.

“Комісія скасувала постанову Окружної виборчої комісії Одномандатного виборчого округу № 69 від 24 липня 2019 № 69 про проведення повторного підрахунку голосів виборців на 133 виборчих дільницях у цьому окрузі і визнала протиправними дії щодо повторного підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях та складання відповідних протоколів”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Донецькій області суд ухвалив рішення про перерахунок голосів на дільницях округу № 50

За інформацією відомства, раніше кандидати Віктор Балога і Едгар Токар просили провести повторний підрахунок голосів на зазначеному окрузі. ЦВК зазначає, що оскільки заяви і скарги надійшли вже після прийняття документів від ДВК, рішення ОВК про перерахунок голосів було незаконним.

Новини за темою: Вибори до Ради: На окрузі, де переміг Балога, перераховують голоси

Разом з тим, ЦВК зобов’язала зазначену ОВК на підставі протоколів ДВК про підрахунок голосів невідкладно встановити підсумки голосування за партії, так і за мажоритарників в межах округу № 69.

Окружком повинен скласти протоколи, і невідкладно транспортувати всю необхідну документацію до ЦВК.

Раніше повідомлялося, що в Дружківці Донецької області на 49-му окрузі скасували рішення про перерахунок голосів в 16 дільничних виборчих комісіях. 

Джерело: www.112.ua

Close