Новини України та світу

В кіберполіції введуть нові посади

В кіберполіції введуть нові посади

В кіберполіції введуть нові посади з метою розбудови підрозділу. Про це заявив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час наради, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Джерело: 112.ua

Князєв зазначив, що нові посади є кроком до розширення підрозділу кіберполіції і допомогою працівникам інших підрозділів в розкритті злочинів, здійснених за допомогою високих технологій.

Новини за темою: Кіберполіція з початку 2019 року зареєструвала 70 кримінальних проваджень щодо піратства

“Можливості кіберполіції потрібно нарощувати та розширювати, аби наперед прораховувати кроки злочинців. Відтак в штатний розклад кіберполіції будуть введені додаткові посади, які передбачають новий напрямок роботи, нові функції”, – заявив Голова Нацполіції.

Князєв пояснює, що в еру розвитку інформаційних технологій набирає оборотів кіберзлочинність. Такий вид злочинів може відбуватися на транснаціональному рівні і може нести значні наслідки для інтересів держави та громадян.

Новини за темою: Скачуєш фільми з торренту – не порушуєш: Роз’яснення кіберполіції

Князєв наказав Департаменту кадрового забезпечення підготувати пропозиції щодо збільшення чисельності працівників підрозіділів кіберполіції, а керівники підрозділів кримінального блоку поліції та Головного слідчого управління мають визначитися яких вони потребують фахівців.

Новини за темою: У кіберполіції надали поради, як захистити банківські рахунки від шахраїв

Джерело: www.112.ua