Новини України та світу

В Кабміні, ДФС і Мін’юсті проходять обшуки: ДБР шукає документи, пов’язані з Philip Morris Ukraine

Проти топ-менеджменту компанії відновлені кримінальні справи за несплату податків

Джерело: 112.ua

В Кабміні, ДФС і Мін'юсті проходять обшуки: ДБР шукає документи, пов'язані з Philip Morris Ukraine

Обшуки і масове вилучення документації проходить у Кабінеті міністрів, Державної фіскальної службі та Міністерстві юстиції. Ситуація пов’язана з кримінальною справою, в якій фігурує компанія “Philip Morris Ukraine” і її топ-менеджмент, повідомляє “КП в Україні”.

У виданні зазначають, що обшуки проходять в самій компанії, в уряді, в ДФС і Мін’юсті, а причетних до справи викликають на допити.

Проти топ-менеджменту компанії також відновлені кримінальні справи за несплату податків.

Всі дії відбуваються в рамках судової постанови, винесених Жовтневим районним судом Полтави. Постанова опублікована у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Новини за темою: Поліція здійснює обшуки в трьох забудовників в Ірпені під Києвом

За даними ЗМІ, у грудні 2018 року уряд уклав угоду з компаніями-філіями Philip Morris Ukraine. Вона передбачає захист інвестицій компанії від прямої або непрямої експропріації і захист від необгрунтованих заходів. У січні 2019, на виконання розпорядження Кабміну, ДФС підписало угоду з тютюновою компанією, що дало їй можливість продовжити роботу в Україні.

Проте, в липні з’явилося повідомлення про проведення Державним бюро розслідувань обшуків в офісі ДФС, а в офіційному коментарі прес-служби ДБР зазначалося, що вони пов’язані з діяльністю міжнародних виробників тютюнової продукції. Більш того, Бюро заарештувало документацію компанії.

Новини за темою: НАБУ здійснює обшуки на АТ “Криворізька теплоцентраль”

Нагадаємо, що “Philip Morris Ukraine” входить в топ-5 найбільших платників податків країни вже кілька років поспіль. Так, в минулому році компанія сплатила до бюджету 14,8 млрд грн.

Джерело: www.112.ua

Close