Новини України та світу

В інтернеті закликали до бойкоту фільму “Мулан”, актриса Лю Іфей підтримала поліцію Гонконгу

Виконавиця головної ролі на своїй сторінці схвалила поліцейське насильство проти протестувальників

Джерело: 112.ua

В інтернеті закликали до бойкоту фільму "Мулан", актриса Лю Іфей підтримала поліцію Гонконгу

Китайська актриса Лю Іфей, яка грає головну роль у live-action адаптації діснеївського мультфільму “Мулан”, підтримала силові дії поліції Гонконгу відносно протестуючих громадян. У відповідь на це в соціальних мережах почали поширюватися заклики до бойкоту майбутньої картини, повідомляє видання Variety.

На своїй сторінці у китайській соцмережі Weibo Лю Іфей, у якої 65 мільйонів підписників написала китайською: “Я підтримую поліцію Гонконгу, можете тепер на мене нападати”, і додала англійською: “Яка ганьба для Гонконгу”. Скріншоти запису можна побачити у Twitter Шона Нортона. На даний момент скандальної заяви на сторінці Лю Іфей вже немає.

Про позицію актриси швидко стало відомо за межами Китаю. В таких соціальних медіа, як Facebook, Twitter і Instagram (які заблоковані в Китаї) у тренд вийшли записи з хештегом #BoycottMulan, котрі закликають бойкотувати фільм з участю Лю Іфей.

Нагадаємо, у червні в Гонконзі спалахнули протести проти закону про екстрадицію на територію материкового Китаю. Жителі адміністративного району побоюються, що неугодних почнуть передавати Китаю, де у в’язницях дозволені тортури, а поліція проводить неаргументовані арешти. Правоохоронці постійно разгоянют демонстрантів, застосовуючи силу. Всього за останні кілька днів поліція Гонконгу заарештувала 150 протестувальників, а для розгону демонстрацій застосовують сльозогінний газ і гумові кийки.

Прем’єра фільму “Мулан” намічена на березень 2020 року. Сюжет оповідає про Хуа Мулан ― старшу дочку китайського воїна. Коли імператор наказує кожній родині відправити на службу по одному солдату, Мулан вирішує йти на війну замість хворого батька, прикинувшись чоловіком.

Джерело: www.112.ua