Новини України та світу

В чотирьох областях України звільнили начальників ГУ Нацполіції

А саме у Закарпатській, Львівській, Житомирській і Запорізькій

Джерело: 112.ua

В чотирьох областях України звільнили начальників ГУ Нацполіції

Начальників головних управлінь Нацполіції у Закарпатській, Львівській, Житомирській і Запорізькій областях звільнили з їх посад. Відповідне рішення було прийнято керівництвом Нацполіції в рамках засідання колегії МВС України, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що звільненого з посади керівника Головного управління Нацполіції у Львівській області Валерія Середу призначено начальником Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України. 

В центральний апарат Нацполіції призначили колишнього начальника ГУ Нацполіції у Житомирській області В’ячеслава Печененка.

Щодо подальшої служби екс-начальників ГУ Нацполіції в Запорізькій і Закарпатській областях питання ще вирішується.

Нагадаємо,  23 серпня міністр МВС України Арсен Аваков заявив про рішення звільнити голів ГУ Нацполіції у Закарпатській, Львівській, Житомирській і Запорізькій областях за неналежну організацію роботу у відділах. Голова Нацполіції Сергій Князєв у ході засідання колегії МВС повідомив, що кожне десяте вбивство залишається нерозкритим, в зазначених областях дуже часто відбуваються угони авто, а працівники поліції займаються хабарництвом. 

Новини за темою: У Зеленського хочуть спростити процедуру працевлаштування і звільнення держслужбовців

Джерело: www.112.ua