Новини України та світу

В Австрії підозри на коронавірус не підтвердилися

Також стало відомо, що 56-річна італійка, яка померла на відпочинку в Каранте, не була інфікованаВ Австрії кілька тестів на коронавірус виявилися негативними, однак в місті Інсбрук і Зальцбурзі ще чекають результатів: всього на карантині зараз 23 людини. Про це повідомляє ORF.

“У віденській школі не підтвердили підозру на коронавірус. Після закриття школи у Відні в середу, тест учня з підозрою на коронавірус виявився негативним. Раніше існувала підозра, що він міг заразитися під час відпочинку в Італії”, — пишуть у виданні.

Також стало відомо, що 56-річна італійка, яка померла на відпочинку в Каранте, не була інфікована.

У Нижній Австрії припускають випадок зараження коронавірусом, однак результат вірусологічного тесту ще не отримано. Крім того, у Відні повідомили про новий підозрілий випадок — підозрюють інфікування співробітника ООН.

Відзначимо, що в Австрії помістили під карантин один з готелів Інсбрука після виявлення в його співробітниці зараження вірусом COVID-19. Коронавірус виявили у 24-річної дівчини, яка працювала в зоні реєстрації гостей готелю і в її хлопця після поїздки в Ломбардію.

“У 62 мешканців готелю зразки мазка також взяті для безпеки”, — повідомляють у виданні, відзначаючи, що самопочуття в усіх гарне.

Однак 12 осіб, які близько спілкувалися з інфікованою особою, вирушили на карантин, який повинен тривати два тижні і контролюватися поліцією.

Також скоро має стати зрозуміло, були чотири людини із Зальцбурга заражені коронавірусом.

Резюмуючи, на даний момент в Австрії на карантині прибувають 23 людини: 12 — в Тіролі, 8   в Зальцбурзі і 3 — в Карінтії.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close