Новини України та світу

В Адміністрацію президента дозволять приходити в шортах

Також будівлю АП можна буде відвідувати з ноутбуком, для чого раніше було необхідно отримати спеціальний дозвіл

Джерело: 112.ua

В Адміністрацію президента дозволять приходити в шортах

Український підприємець і волонтер Давид Арахамія повідомив, що ініціював зміни до правил дрес-коду для відвідувачів адміністрації президента. Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“В адміністрацію вже можна (приходити в шортах, – ред.). Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна”, – зазначив Арахамія.

Також він додав, що відповідні зміни внесли до документу, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком.

“Розумієте, в адміністрацію президента не можна без спеціального дозволу пройти з комп’ютером. Але туди багато журналістів ходить, експертів. І в них є комп’ютери. Я кажу: чому iPhone можна, iPad як планшет можна (це є фактично комп’ютер), а комп’ютер вже не можна? От що за дурня? Просто ніхто не “парився”. Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли і підписали документ, що зараз можна і з ноутбуком. Тобто це такі вже дві маленькі реформи”, – сказав Арахамія.

Відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева підтвердила, що документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП, буде змінено.

“У нас – аналогічні ідеї і думки, тому що просто жарко… Поки що на офіційному рівні це в робочому процесі. Цей процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, бо ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застрілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація”, – зазначила Побєдоносцева.

Так само, за її словами, зміни будуть внесені до документу, що стосується відвідування адміністрації президента з ноутбуком. “Залишилося врегулювати це питання, щоб по всіх інстанціях це пройшло”, – додала прес-секретар Зеленського.

Раніше біля будівлі Адміністрації президента встановили велостанцию Nextbike.

Джерело: www.112.ua