Новини України та світу

Ув’язненого по справі ДТП у Харкові Дронова етапували в колонію

Рішення по справі етапування Олени Зайцевої знаходиться в процесі узгодження

Джерело: 112.ua

Ув'язненого по справі ДТП у Харкові Дронова етапували в колонію

Засудженого до 10 років ув’язнення у справі смертельного ДТП у Харкові Геннадія Дронова етапували в Крюковську виправну колонію №29 на Полтавщині. Про це повідомляє MediaPort з посиланням на захисника Дронова Сергія Перепелицю.

Раніше повідомлялося, що апеляційний суд Харкова залишив без змін вирок суду, згідно з яким у смертельному ДТП Олену Зайцеву і Геннадія Дронова засудили до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, ДТП у Харкові відбулося 18 жовтня 2017 року. Олена Зайцева, прийомна дочка відомого бізнесмена Василя Зайцева, перебувала за кермом автомобіля Lexus RX. Встановлено, що вона проїхала на червоне світло, що стало причиною зіткнення з автомобілем Volkswagen Touareg, яким керував Геннадій Дронов.

У ході судового засідання сторона обвинувачення стверджувала, що дівчина під час ДТП перебувала під впливом опіатів. У свою чергу захист заявила, що Зайцева вживала заспокійливе перед експертизою.

Версія захисту Зайцевої: у ДТП винен водій Touareg, який рухався на жовте світло світлофора. Захист Дронова це звинувачення спростовує, заявляючи, що водій Touareg їхав на зелене світло. Раніше Дронов проходив у справі як свідок. Пізніше суд відмовився визнати його потерпілим. 

На початку листопада Геннадію Дронову повідомили про підозру у порушенні ч. 3 ст. 286 КК України (“Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох громадян”). З цієї ж статті звинувачують і Олену Зайцеву.

Суд Харкова призначив Зайцевій та Дронову по 10 років позбавлення волі, визнавши їх винними.

Джерело: www.112.ua