Новини України та світу

Успіх Зеленського можна буде виміряти кількістю українців, які повернуться – Коломойський

Під час інавгураційної промови голова держави заявив, що у всьому світі 65 млн українців і закликав повертатися

Джерело: 112.ua

Успіх Зеленського можна буде виміряти кількістю українців, які повернуться - Коломойський

Ефективність правління президента Володимира Зеленського можна буде виміряти кількістю українців, які повернулися до держави. Таку позицію висловив бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю “Цензор.net”.

“Коефіцієнт корисної дії Зеленського треба буде виміряти тим, скільки людей повернеться до України. Ми стартуємо зараз з 35 мільйонів жителів в країні – це результат незалежного аналізу. Повернення людей – це його KPI. Якщо буде 38 мільйонів (+10%), значить потрібно Зеленського обирати на другий термін. А якщо буде 35, то – ауфвидерзейн”, – заявив Коломойський.

Він висловив сподівання, що через 10 років в Україні буде “не 35 мільйонів, а 42, не рахуючи Криму”.

Олігарх зазначив, що не має наміру брати участь ані в конкретних проектах, ні займати посади – а “просто готовий допомагати”.

Новини за темою: Можу пофарбувати ларьок: Коломойський розповів, що готовий зробити для відновлення інфраструктури Донбасу

Нагадаємо, під час інавгураційної промови 20 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що у всьому світі 65 млн українців, а також про свою готовність надати українське громадянство “всім, хто готовий будувати нову сильну та успішну Україну”.

Новини за темою: В Україні перепис населення у 2020 році проведуть за допомогою смартфонів, – Кубів

Джерело: www.112.ua