Новини України та світу

Успіх неможливий без невдач, – Джамала приголомшила відвертим зізнанням

Успіх неможливий без невдач, – Джамала приголомшила відвертим зізнанням

Популярна українська співачка поділилася із шанувальниками історією, яка трапилася з нею днями, і розповіла про власні думки щодо успіху та переживання.

На своїй сторінці в Instagram Джамала пригадала, як їй одного разу написав у повідомлення 14-річний хлопчик. Підліток зізнався, що його нічого не надихає, але він мріє досягнути такого ж успіху, як співачка.

“Я кайфую від сцени, хотів би писати пісні, але у мене нічого не виходить, тому що як оточення збиває мене. Ви можете щось порадити?” – поцікавився в зірки хлопець.

Джамала відповіла, що в неї також трапляються такі ситуації. За її словами, незважаючи на вік та статус кожна людина має пройти складний шлях “через переконання та доведення того, що ти на своєму місці”. Вона порекомендувала довіряти людям, однак “не дозволити їм зруйнувати вас так, щоб опустилися руки”.

View this post on Instagram

Вимушена зізнатися. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Зізнатися, що я жахливо вразлива і тому часто піддаюсь сумнівам. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ На мій погляд, це притаманно тим, хто постійно шукає спосіб зробити більше і стати кращою версією себе, а не просто тішитися досягнутим. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Знаєте, у мене самої завжди виникають такі думки: як встигнути зробити більше, чим я можу ще комусь допомогти? Напевно ця жадібність до постійного руху і є цілеспрямованістю. Це ніби вічний двигун, що змушує тебе просинатися зранку і не засмучуватися минулим невдачам. А вони обов'язково трапляються. Успіх неможливий без невдач. Обов'язково відбуваються розчарування, зради та образи. Ось, зовсім нещодавно мені написав 14 -річний хлопчик: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ «Добрый вечер, Джа) К сожалению я уже полностью запутался и не знаю что делать. Меня не вдохновляет ничего но я все равно делаю, стараюсь. Мне 14 и я очень хотел бы добиться того же что и вы я кайфую от сцены, хотел бы писать песни, но у меня ничего не выходит так как окружение сбивает меня. Вы можете что-то посоветовать?» ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Я йому відповіла, що як не дивно у мене та сама ситуація.🤪 Кожного разу, не зважаючи на вік та статус, особливо якщо ти у пошуку, потрібно проходити дуже складний шлях через переконання та доведення того, що ти на своєму місці. Звісно, потрібно довіряти людям, але не дозволяйте зруйнувати себе настільки, щоб у вас погасло полум’я та опустилися руки. Пам’ятайте, цілеспрямованість – рух і коли він закінчується, закінчуємося й ми самі. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Мені навіть здається, що в середині кожного з нас вбудовано маятник. Він не тільки вказує куди йти, але й приводить до тих людей, які завжди підтримають і знайдуть правильні слова, аби повернути тебе на твій шлях. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #jamala #повірусебе

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Пам’ятайте, цілеспрямованість – рух. Коли він закінчується, закінчуємося й ми самі… Мені навіть здається, що в середині кожного з нас вбудовано маятник. Він не тільки вказує куди йти, але й приводить до тих людей, які завжди підтримають і знайдуть правильні слова, аби повернути тебе на твій шлях,
– наголосила знаменитість.

Також співачка заявила, що успіх неможливий без невдач, а розчарування, зради та образи обов’язково трапляються.

View this post on Instagram

Ніщо не може бути важливішим за життя та свободу людини! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Я вирішила підтримати громадську платформу «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля». З 2016 року ці сміливі люди всіма силами борються за звільнення рідних та домагаються звільнення 107 незаконно ув'язнених осіб зі списку Олега Сенцова. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Це 107 життів, за які нам потрібно боротись та не забувати. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Дізнайтесь подробиці та підтримайте проект на платформі biggggidea.com. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Жити в країні — це розділяти відповідальність.

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


Джерело Телеканал новини «24»
31.07.2019