Новини України та світу

Ураган “Доріан” посилився до 4-го ступеня, з Багам евакуюють людей, оголошено надзвичайний стан

Очікуються катастрофічні наслідки

Джерело: 112.ua

Ураган "Доріан" посилився до 4-го ступеня, з Багам евакуюють людей, оголошено надзвичайний стан

Ураган “Доріан”, який рухається з Атлантичного океану в бік штату Флорида, посилився до 4-го ступеня з 5-ти можливих. Влади Багамських островів наказала евакуювати людей, президент США Дональд Трамп оголосив про надзвичайний стан у штаті. Про це повідомляє BBC.

Наголошується, що в п’ятницю, 30 серпня, приблизно о 2:30 ночі за київським часом ураган посилився до 4-го ступеня безпеки. Він рухається у бік Багамських островів зі швидкістю 215 км на годину.

Фахівці прогнозують, що до узбережжя Флориди “Доріан” добереться до вечора в понеділок, 2 серпня. Він може принести катастрофічні наслідки всьому штату.

Президент США Дональд Трамп, як і Губернатор Флориди Рон Десантіс, оголосив про надзвичайний стан для всього штату.

Влада Багамських островів підписала наказ про евакуацію населення частин Великої Багами і островів Абак, розташованих на півночі архіпелагу.

Губернатор штату задіяв 2500 військовослужбовців Національної гвардії, ще 1500 перебувають у режимі очікування.

Зараз люди масово намагаються покинути Флориду до закриття міжнародного аеропорту Орландо у понеділок. В аеропорту збільшили кількість рейсів.

Влада штату закликає населення запастися їжею, водою і ліками на тиждень мінімум. Люди вистроюються в черги в супермаркетах за запасами і паливом, у разі евакуації просять забирати з собою домашніх тварин. 

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп скасував запланований візит до Варшави в кінці цього тижня у зв’язку з наближенням в Америку сильного урагану “Доріан”. 

“Я хочу особисто переконатися, що всі ресурси федерального уряду будуть спрямовані на ліквідацію наслідків урагану. Тому я вирішив відправити до Польщі замість себе віце-президента Майка Пенси наприкінці цього тижня”, – заявив Трамп під час виступу в Білому домі.

Джерело: www.112.ua