Новини України та світу

“Укроборонпром” повернув контроль над держкомпанією “Укрспецекспорт”

Цим державний концерн усунув всі загрози цілісності

Джерело: 112.ua

"Укроборонпром" повернув контроль над держкомпанією "Укрспецекспорт"

Державний концерн “Укроборонпром” повернув контроль над держкомпанією “Укрспецекспорт”, усунувши всі загрози цілісності. Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

Повідомляється, що гендиректор державного концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавічус скасував зміни в статут компанії “Укрспецекспорт”, тим самим повернув контроль над держкомпанією.

Новини за темою: Аудит “Укроборонпрому” проведе компанія Baker Tilly Ukraine

“Укроборонпром скасовує зміни в статут Укрспецекспорт, що ставили під загрозу цілісність концерну. Відповідний наказ підписав генеральний директор державного концерну Укроборонпром” Абромавичюс”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що зміни до статуту державної компанії “Укрспецекспорт”, внесені 19 серпня 2019 попереднім керівництвом концерну, наділялася непритаманними їй повноваженнями по управлінню іншими спецекспортерами: компанії ставали залежними в кадрових, фінансових питаннях, стратегії роботи, реорганізації та ліквідації.

Новини за темою: Керівнику одного з підприємств “Укроборонпрому” повідомили про підозру в розтраті майже мільйона гривень

“Крім того, попередня редакція статуту державної компанії “Укрспецекспорт” передбачала зміну виду юридичної особи публічного права на юридичну особу приватного права, містить ризик виведення керівництва компанії з-під дії закону України “Про запобігання корупції”, – додали в концерні.

Раніше повідомлялося, що гендиректор “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус розпорядився провести внутрішнє розслідування щодо зміни статуту ДК “Укрспецекспорт” його екс-гендиректором Павлом Букіним.

Джерело: www.112.ua

Close