Новини України та світу

Українського політв’язня Романа Сущенка доставили з колонії до московського СІЗО

Раніше Сущенко погодився відбувати термін в Україні

Джерело: 112.ua

Українського політв'язня Романа Сущенка доставили з колонії до московського СІЗО

Засудженого в Росії за шпигунство українця Романа Сущенка доставили з колонії в Кіровській області до слідчого ізолятора “Лефортово”. Про це повідомляє російський “Інтерфакс” з посиланням на секретаря Громадської спостережної комісії Івана Мельникова.

“Можу сказати, що наразы у слідчому ізоляторі “Лефортово” точно перебувають Володимир Балух, Павло Гриб, Станіслав Клих, Олександр Кольченко, Роман Сущенко та Євген Панов”, – зауважив Мельников.

Він не виключив, що також в ізоляторі можуть міститися й інші громадяни України.

“Всього за моїми даними понад 30 осіб, включаючи заарештованих українських моряків”, – резюмував Мельников.

Новини за темою: Засуджений у РФ журналіст Сущенко погодився відбувати строк в Україні, – Фейгін

Раніше адвокат Марк Фейгін висловив припущення, що російська влада може відправити Сущенка в Україну для відбування покарання, або обміняти на когось з російських полонених, затриманих в Україні. 

Власний кореспондент “Укрінформу” Роман Сущенко був незаконно затриманий 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому висунули звинувачення у шпигунстві.

4 червня 2018 року рішенням Московського міського судаСущенко був засуджений на 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму. 12 вересня Верховний суд РФ визнав це рішення законним.

Сущенко був етапований в колонію №11 в Кіровській області, в село Утробино. Там він був поміщений в так зване безпечне місце, щоб у нього не могло виникнути можливих конфліктів та інцидентів з іншими ув’язненими.

Джерело: www.112.ua