Новини України та світу

Українські проектувальники обстежили зруйновану частину мосту в Станиці Луганській

Представники ДСНС продовжили демонтаж фортифікаційної споруди

Джерело: 112.ua

Українські проектувальники обстежили зруйновану частину мосту в Станиці Луганській

Чотири представники проектувальної організації ТОВ “Союзтранспроект” здійснили топографічну зйомку місцевості біля зруйнованої частини мосту в Станиці Луганській та визначили ступінь його ураження. Про це повідомляється на сайті Луганської обласної державної адміністрації. 

Українські проектувальники обстежили зруйновану частину мосту в Станиці Луганській

deutsche welle

Зазначається, що проектувальники виконали усі заплановані роботи, а особовий склад Держслужби з надзвичайних ситуацій  за допомогою наявної спецтехніки продовжив демонтаж фортифікаційної споруди. Триває робота по розмінуванню ділянки, визначеної під майбутню дорогу.

Новини за темою: Україна відремонтує міст у Станиці Луганській в односторонньому порядку, якщо РФ не дасть згоди, – Марчук

Нагадаємо, що на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську українська сторона зазначила, що готова почати ремонт моста в Станиці Луганській. Тоді українська сторона проінформувала, що готова почати ремонт моста 22 серпня. Раніше Луганська ОДА повідомляла, що на час ремонту зруйнованого мосту через річку Сіверський Донець спорудять тимчасовий обхідний міст.

Новини за темою: В ОБСЄ сподіваються, що міст у Станиці Луганській буде відновлено до кінця року

Міст через річку Сіверський Донець, по якій, згідно мінським домовленостями, офіційно проходить лінія розмежування, піддавався обстрілу з самого початку бойових дій в Донбасі. У березні 2015 року він був зруйнований вщент.

Джерело: www.112.ua