Новини України та світу

Українські музиканти закликають задуматися про пластикові відходи: нова пісня групи adm:t

В дебютному відео adm:t символом затухаючої життя на Землі стають лампочки

Джерело: 112.ua

Українські музиканти закликають задуматися про пластикові відходи: нова пісня групи adm:t

Київська група adm:t представила новий еко-сингл paket, в якому закликає задуматися про пластикові відходи.

“Нас турбують зміни клімату, але не всі усвідомлюють, наскільки глибоко проблеми екології пов’язані з повсякденним життям. “paket” — це пісня-заклик, зупинитися і озирнутися навколо. Якщо кожен з нас почне задавати собі питання: а що конкретно він зробив для екології, можливо одного разу нам вдасться уникнути катастрофи”, – зазначив лідер гурту Андрій Дмитренко.

В дебютному відео adm:t символом затухаючого життя на Землі стають лампочки. Вони гаснуть протягом відео – також повільно, але неминуче, як і людство, що гине через безтурботне ставлення до світу навколо.

Зазначається, що paket — це екоманіфест, який оголошує старт однойменної просвітницької екоакціях. Вже цієї осені музиканти adm:t також планують низку освітніх заходів, вхід на які буде вільний.

Група adm:t була заснована в Києві в 2017 році. До цього Андрій Дмитренко грав сольно. У 2018 adm:t стали першими українцями, які представили свою музику на міжнародному конкурсі в Мюнхені і здобули перемогу над музикантами з Бельгії, Німеччини, Туреччини і Великобританії. Головним призом для групи став контракт з Universal Music Group — світовим лідером у сфері музичних розваг. Universal Music Group співпрацює з такими артистами, як Jay Z, Rihanna, Lady Gaga, Taylor Swift, Jared Leto, Adele та інші.

Як повідомлялося раніше, кліп ONUKA на пісню STRUM номінований на міжнародну кінопремію Social World Film Festival.

Джерело: www.112.ua