Новини України та світу

Українська сторона в ТКГ заявила про готовність розпочати відновлення мосту в Станиці Луганській 22 серпня

Однак до початку ремонтних робіт на мосту має бути демонтовано блокпост НЗФ ОРЛО

Джерело: 112.ua

Українська сторона в ТКГ заявила про готовність розпочати відновлення мосту в Станиці Луганській 22 серпня

У середу, 21 серпня, на засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі українська сторона заявила про готовність розпочати відновлення мосту у Станиці Луганській. Про це повідомила у Facebook прес-секретар представника України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

“Українська сторона поінформувала представника ОБСЄ в ТКГ Мартіна Сайдіка стосовно виконання взятих на себе зобов’язань щодо завершення розмінування в районі мосту у Станиці Луганській та готовності розпочати ремонт переходу з першої половини дня 22 серпня 2019 року. Однозначно, до початку відновлювальних робіт на мосту має бути демонтовано блокпост НЗФ ОРЛО. В подальшому демонтаж фортифікаційних споруд з обох боків в районі КПВВ “Станиця Луганська” повинен бути одночасним та дзеркальним”, – написала Оліфер.

За її словами, на засіданні ТКГ було досягнуто домовленості, що всі роботи по мосту мають відбуватися в тісній координації з СММ ОБСЄ.

Новини за темою: До мосту в Станиці Луганській курсуватиме електромобіль

Нагадаємо, що 5 червня на переговорах у Мінську було підписано нові домовленості щодо розведення сил у Станиці Луганській та встановлення “режиму тиші”. 

26 червня 2019 року відбувся перший етап відведення українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ. Українські військовики відійшли з однієї з позицій, розташованої перед КПВВ “Станиця Луганська”. 

30 червня місія ОБСЄ отримала повідомлення про закінчення розведення сил у районі Станиці Луганської. Зеленський заявив, що розведення сил в цьому районі може стати початком закінчення гарячої фази військових дій на Донбасі. 

Джерело: www.112.ua