Новини України та світу

Українська модель пікантно вимагає ремонту мостів: фото

Українська модель пікантно вимагає ремонту мостів: фото

Українська модель Ася Міковіч, яка в мережі називає себе “інфраструктурною музою України”, вкотре епатувала. На офіційній Instagram-сторінці вона опублікувала пікантне фото з чергового аварійного мосту.

Дівчина навідалась до Харкова, де 25 серпня біля Окружної дороги обвалився міст. Експерти стверджують, що причиною пошкодження міг стати проїзд перевантажених фур, а під час обвалу ніхто не постраждав. Щоб ремонт відбувся без затягування, Ася Міковіч вирішила привернути увагу громадськості до проблеми. 

На харківському мосту вона зробила досить пікантну фотосесію, вбравши майку та каску для ремонтних робіт. У дописі дівчина пояснила, що проблему можна вирішити, якщо докласти зусиль, та в подальшому уникнути можливих жертв. Водночас вона зазначила, що міст не був аварійним, адже там у 2018 році провели ремонтні роботи. 

“Обвалився міст в Харкові, який навіть не значився аварійним, а аварійні у нас понад 60% мостів. Чи була причиною обвалу фура? Чи була вона там взагалі?.. Привести всі мости у задовільний стан дорого, складно і довго. Але наявність вагового контролю допомогла б уникнути цих випадків. Установка знаків, що обмежують рух на аварійних і перед аварійних ділянок, допомогла б уникнути цих обвалів. А надалі, можливо, і врятувати чиєсь життя. Адже замість фури одного разу може бути автобус з дітьми”, – пояснила Ася Міковіч.  

Українська модель пікантно вимагає ремонту мостів: фото

Українська модель пікантно вимагає ремонту мостів: фото

Як відомо, Ася Міковіч ретельно стежить за новинами про пошкодження доріг чи мостів. Наприкінці липня вона заявила, що зніметься оголеною на Новому мосту в Дніпрі, якщо його вчасно не відкриють. Офіційну церемонію місцева влада запланувала на 14 вересня, що й стало приводом для парі між мером Дніпра Борисом Філатовим і Президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело Телеканал новини «24»
28.08.2019